EDEN II

Reymonta 31, 32-332 BukownoBłędowska 13A, 32-329 Laski

Ośrodkicałodobowe

32 646 04 00, 608 289 093osrodekeden.dadak@gmail.com

Nazywam się Kazimierz Toński i wraz z córką pragnę złożyć wyrazy podziękowania za opiekę i wsparcie jakie otrzymała żona Halina Tońska która była pod opieką Całodobowego Ośrodka Opiekuńczego w Laskach…

>>>….tekst odręczny, zajrzyj…<<<<

 

 

Kazimierz Toński - Laski 18.09.2018.

Chciałbym złożyć gorące podziękowanie Pani Urszuli Skrzypiec-Majocha i całemu personelowi ośrodka Eden za opiekę nad moją mamą. Mama moja niestety już odeszła – przebywała w ośrodku 7 lat. Pracownicy wykazują dla chorych dużo troski i ciepła. Dziękuję za troskliwą opiekę medyczną – pielęgniarską – opiekuńczą.

Jesteście wspaniałymi ludźmi, gotowymi nieść pomoc potrzebującym. Uważam, że powinno być więcej takich rodzinnych domów opieki. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

 

Wiesław Rejdych - Trzebinia 12.04.2018.

Szanowna Pani Dyrektor

Dziękujemy serdecznie za opiekę moim chorym ojcem, Antonim. Zgromadziła Pani w Edenie wyjątkowy zespół ludzi do opieki ciężko chorymi:opiekunki, pielęgniarki. Wyjątkowy tzn.: współczujący, serdeczny, opiekuńczy, pracowity, profesjonalny.

…czytaj dalej tekst…

 

Małgorzata Wojciech Mrukowie - Kraków 1.04.2018.

Bardzo serdecznie dziękuję

za troskliwą i profesjonalną opiekę nad moją mamą Ireną Zawadzką, która przebywała w Ośrodku Opiekuńczym”EDEN” w Bukownie od października 2014 roku do lutego 2018 roku.

Odwiedzałem ją co tydzień i widziałem wielkie zaangażowanie personelu w pracy.…czytaj dalej tekst…

 

Jordan Zawadzki - Zawiercie 13.03.2018.

Składamy serdeczne podziękowania

DYREKCJI, PIELĘGNIARKOM, OPIEKUNKOM i całemu PERSONELOWI DOMU OPIEKI „EDEN” w BUKOWNIE za przyjęcie i opiekę  nad naszą KOCHANĄ MAMĄ i BABCIĄ.

Spotkaliśmy się  ze zrozumieniem,  sympatią, ciepłem i profesjonalizmem. Podopieczne i my czuliśmy jak w Rodzinie, która trwa w zdrowiu, chorobie,  trudnych ostatnich chwilach życia  oraz godnym Pożegnaniu.

 

Rodzina Głownia - Jaworzno 3.01.2018.